Site İçerisinde Sağ Tıklayarak Resim Kaydetme Yapamazsınız
logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Tecrübemizi ve Teknolojiyi Birleştirerek Sizi Her Zaman Rakiplerinizden 1 Adım Önde Tutuyoruz.

YK Reklam Ajansı

YK Reklam açık hava reklam sektöründe üretim ve uygulama çalışmaları ile kurum ve kuruluşlara reklam ve tanıtıma yönelik çözümler sunan, kurumsal kimlik uygulama firmasıdır.
Yk Reklam, reklam panoları, dijital baskı, totem reklamlar, araç giydirme, bina giydirme, billboard, kuleboard, megaboard vb. her türlü iç ve dış mekan görsel iletişim ürünlerinin üretimini ve montajını yapmakta olan bir ajanstır.
2016 yılında Afyon’da kurulmuş olan firmamız marka ve kurumlara reklam alanında kaliteli hizmet ve kalıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir.
Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize ölçü-keşif, grafik tasarım, dijital baskı, üretim, sevkiyat, montaj ve montaj sonrası hizmetlerin hepsini tek çatı altında sunmanın yanı sıra çözüm ortağı olduğumuz kuruluşların reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında karşılıyor olmamız sektörde en çok tercih edilen firmalardan birisi olmamızı sağlamıştır. YK Reklam, Garanti Bankası, Çağdaş Marketler, Mediamarkt gibi Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışmaktadır.
Ajansımız, 50 çalışanı ile yılda; 3.000.000 metrekare baskı kapasitesine sahiptir ve 500 ton metal işleyebilmektedir. YK Reklam ekip içi iletişim ve uyumun başarı için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Müşterilerinin taleplerini hızla yanıtlaması, çözümler üretmesi, en kısa sürede en kaliteli ürünleri ortaya çıkartmaktaki başarısı ile Türkiye’nin en iyi reflekslerine sahip reklam ajansı olmayı başarmıştır.

Baskı Makinları

  • Makina 1
  • Makina 2
  • Makina 3
  • Makina 4

Cihazlar

  • Makina 1
  • Makina 2
  • Makina 3
  • Makina 4

Tasarım

Açık hava reklam ürünleri üzerine uzmanlaşmış tasarım ekibimiz, yaratıcı ve dikkat çekici tasarımlarla markanızı bir adım öne çıkarıyor.

Uygulama

Ürünlerimizin tüm kurulum, montaj ve demontaj işlemlerini hızlı, güvenli ve temiz biçimde gerçekleştiriyoruz.

Satış Sonrası Destek

Ürün teslim sonrası yanınızda olmaya devam ediyoruz. Sorularınız ve çıkabilecek problemler için teknik destek veriyoruz.